Răspuns :
1)cati lei costa o ciocolata?
45 lei :5=9lei
Raspuns: o ciocolata costa 9 lei
45 lei :5=9lei
Raspuns: o ciocolata costa 9 lei
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Ne dorim ca informațiile furnizate să vă fi fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Revenirea dumneavoastră ne bucură, iar pentru acces rapid, adăugați-ne la favorite!